Кошик
103 відгуків

Порівняння жіросжігателей

Жиросжигателями називають біологічно активні добавки (Бади), які сприяють зниженню маси тіла, спалюванню підшкірного жиру. У цій статті розглянемо, за рахунок чого діють такі препарати, порівнявши ефективність різних видів спортивних жиросжигателей. У каталозі представлені американські фірмові препарати таких виробників, як Red Blade, Black Ice, Thermal Pro Femme, Hyperdrine.

Однак спочатку важливо зрозуміти, що дія жіросжігателей реалізується тільки під час активних тренувань. Ні один, навіть самий дієвий препарат, в буквальному сенсі не спалює жир, а тільки допомагає організму. Якщо ви не займаєтеся спортом і замість дієти харчуєтеся бургерами, жіросжігателі не дадуть ніякого ефекту. Чарівних пігулок не існує.

 

Види діючих компонентів спортивних жіросжігателей

 

Препарати для спалювання жиру поділяються за принципом своєї дії. Від цього змінюються основні компоненти.

  • Термогеники. Найбільш поширений вид жиросжигателей. Основна функція препарату — збільшення виробництва організмом тепла, знижують апетит і прискорюють обмін речовин. До основних компонентів ставляться кофеїн, гуарана екстракт зеленого чаю, холин і ін Все або практично всі ці компоненти присутні в спортивних жиросжигателях світового рівня: Red Blade, Black Ice, Thermal Pro Femme, Hyperdrine.

  • Аноретики. Препарати, що пригнічують апетит. Відповідно препарати ніяк не беруть участь у спалюванні жиру, проте чим менше калорій ви їсте, тим інтенсивніше організм витрачає власні жири для отримання енергії.

  • Блокатори жирів і вуглеводів. Це два різних типу препарату, але за принципом дії вони аналогічні. Вони блокують ферменти, які відповідають за розщеплення вуглеводів або жирів. Таким чином, вони не засвоюються, не дають зайвих калорій і виводяться з організму.

  • Блокатори кортизолу. Кортизол — гормон стресу, він знижує швидкість метаболізму, що призводить до втрати м'язової маси і підвищення апетиту. Такі препарати не беруть участь безпосередньо в жироспалюванні, проте дуже допомагають в боротьбі із зайвою вагою і набору м'язової маси.

  • Діуретики. Такі речовини допомагають вивести з організму зайвої рідини, що робить тіло більш рельєфним. Зазвичай такі схуднення приймають перед спортивними змаганнями, так як дія даних препаратів короткочасно.

 

Жироспалювачі Red Blade, Black Ice, Thermal Pro Femme, Hyperdrine

 

Часто у високоякісних препаратах (Red Blade, Black Ice, Thermal Pro Femme, Hyperdrine) використовуються компоненти з різним типом впливу на організм, що підвищує їх ефективність.

Якщо робити порівняльний аналіз Red Blade, Black Ice, Thermal Pro Femme, Hyperdrine — можна прийти до одного висновку: всі представлені препарати ефективні за рахунок правильного комбінування речовин та їх синергічного ефекту (посилення дії). Всі спортивні схуднення мають рекомендації по використанню, дотримуючись яких, ви отримаєте більш потужний ефект.

Всі представлені на нашому сайті спортивні схуднення підходять як для новачків, так і для професійних спортсменів. Препарати Red Blade, Black Ice, Thermal Pro Femme, Hyperdrine оригінальні, мають сертифікацію, а на сайті ви знайдете десятки відгуків з ефектом від їх прийому.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner