Кошик
103 відгуків

Жироспалювачі: користь і ефективність

Жіросжігателі — харчові добавки, які так чи інакше допомагають організму позбутися від підшкірного жиру. Немає жодного компонента, який би «спалював жир», тому препарати різних виробників комбінують різні активні речовини, наприклад, для придушення апетиту, підвищення метаболізму та ін. Розглянемо, яку користь приносять жіросжігателі для схуднення організму.

У нашому магазині запропоновані сертифіковані спортивні препарати із США, випробувані професійними спортсменами і підтвердили їх ефективність.

 

Ефект від прийому спортивних жіросжігателей з США

 

  • Прискорюють обмінні процеси організму.

  • Знижують рівень поганого холестерину.

  • Сприяють переробки жирових відкладень в енергію.

  • Пригнічують апетит, блокують відчуття голоду.

  • Тонізують організм, надають енергію для тренувань.

Існують різні типи спортивних жіросжігателя для схуднення (термогеники, аноректики, блокатори кортизолу, діуретики і ін). В залежності від типу препарату, може відрізнятися його дію. Більшість сучасних препаратів (наприклад, жіросжігателі із США, представлені в каталозі) об'єднують кілька видів компонентів для більшої ефективності.

 

Користь жіросжігателей: придушення апетиту, прискорення метаболізму

 

  • Швидке досягнення мети. Якщо ви хочете схуднути, то спортивні схуднення стануть відмінними помічниками, дозволивши домогтися бажаного результату швидше.

  • Підвищення інтенсивності тренувань. У всіх спортивних жиросжигателях з США, які ми пропонуємо, в складі є компоненти, які насичують вас енергією, що сприяє більш інтенсивному тренуванні.

  • Придушення апетиту. Голод часто змушує відійти від плану калорій і порушити дієту, препарати для схуднення допомагають знизити апетит.

  • Підвищення стресостійкості. До складу препаратів входять компоненти, що знижують рівень кортизолу — гормону стресу.

 

Підводні камені жіросжігателей

 

Серед новачків у світі спортивного харчування, існує думка, що досить пити чарівні пігулки-карнітин, і ненависна жировий прошарок буде танути на очах. Ні, так схуднення не працюють. Вони лише допомагають організму, запускають певні механізми, які будуть сприяти більш швидкому спалюванню жиру. Але схуднути, не займаючись спортом і не налагодивши харчування, неможливо. В цьому не допоможуть навіть жіросжігателі для схуднення останнього покоління.

Також часто можна почути про шкоду спортивних жиросжигателей. Тут питання виключно в розумності прийому. Компоненти жіросжігателей можуть бадьорити, тому щоб уникнути безсоння, їх не варто приймати у вечірній час. Також важливо читати інструкцію і протипоказання, до яких можуть відноситися різні хвороби (для кожного препарату свої протипоказання).

Якщо ви не знаєте, як правильно підібрати жіросжігателі для придушення апетиту і втрата ваги — звертайтеся до менеджерів нашої компанії. Ми проведемо компетентну консультацію і допоможемо підібрати потрібний препарат. Ми реалізуємо тільки сертифіковані жироспалювачі з США.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner