Кошик
103 відгуків

Красивий загар за 7 днів з Меланотан-2

Ідеальне тіло — це не тільки кубики преса і рельєфні м'язи, але і гарний рівний загар. Саме його складніше всього домогтися в умовах агресивного сонця і чутливої шкіри. Однак сьогодні є ефективний засіб для досягнення гарної засмаги за 7 днів, і його назва Меланотан-2. Цей препарат містить природний пептид, який регулює вироблення мелатоніну в організмі, знижує чутливість до ультрафіолетових променів і підсилює засмагу. Він дозволяє одержати рівномірний тон і запобігти ризик виникнення раку шкіри.

 

Дія засоби для посилення засмаги

 

Меланотан-2 володіє декількома ефектами, які дозволяють добитися відмінного стану шкіри і організму в цілому. До основних можна віднести:

  • стійкий рівномірний загар — за рахунок синтезу пептиду в організмі засмага лягає рівномірно по всій поверхні шкіри і не змивається після використання скрабів і жорсткої мочалки під час водних процедур;

  • захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання — меланін, який виробляється шкірою, служить бар'єром для УФ-променів, що запобігає передчасному старінню шкіри і виникнення ракових захворювань;

  • підвищення лібідо — спочатку це було побічним ефектом використання, однак зараз доведено, що ефект повністю безпечний і навіть корисний для чоловічого і жіночого організму;

  • зниження апетиту — під час застосування засоби для посилення засмаги виявляється стійкий аноректический ефект, що дозволяє коригувати і контролювати вагу.

 

Спосіб застосування і дозування Меланотан-2

 

Достижение желаемого результата происходит после того, как пептид накопится и синтезируется в организме. Для этого необходимо строго придерживаться норм введения и курса инъекций. Препарат вводится подкожно, обычно в живот. Инъекции делаются на голодный желудок, а прием пищи должен быть не раньше чем через 40-60 минут. Для уколов используется инсулиновый шприц, а место инъекции должно быть дезинфицировано.

Обладателям светлой чувствительной к солнцу кожи препарат вводится на протяжении 8-10 дней по 100-200 мкг вещества. Средство может вводиться ежедневно или с перерывом в 1-2 дня. Первые результаты вы увидите через 7 дней, однако стоит помнить, что во время приема не следует долго находиться на солнце, так как это может спровоцировать появление веснушек.

Для обладателей нормальной и смуглой кожи схема приема может быть следующая. В первый день вводится 25% от полной дозы, а на протяжении еще трех дней к дозировке добавляется еще по 25% ежедневно, таким образом на четвертый день инъекций вы достигаете дозы в 1 г вещества и продолжаете вводить ее до конца курса. Важно: этот способ может вызвать появление пигментных пятен и веснушек!

 

Хотите получить эффектный загар за 7 дней?

 

Тоді вам точно варто придивитися до засобу для посилення засмаги Меланотан-2. Абсолютна безпека прийому, маса позитивних відгуків і перший результат уже через 7 днів.

Залишилися питання? Звертайтеся до наших менеджерів і отримаєте вичерпні відповіді!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner